Publikuar 1 javë më parë — Shikime 370

Opel zafira Edition 2.0 CDTI automatik-tiptronik 2017 7 ulse boj edhe ndrrim me vetur te vogel

14.700 €

Brendi:
Opel
Modeli:
Zafira
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2017
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
140 000 - 149 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2.0 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
7
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Opel zafira Edition 2.0 CDTI v.p. 2017 Euro 6 automatik-tiptronik vetura posedo: 2 qelsa, motor 2.0 131 ps,
7 ulse lekur me nxemje, klim , navi, Bluetooth, timonin multifunksional, xhamat me rrym, pasqyret me rrym,
Senzora para dhe mbrapa parkingu, senzor shiu,tempomat,esp, gomat e reja, te gjitha serviset tash te kryra vetura èshtè e paster si mbrena ashtu edhe jasht nuk ka nevoj per as nje investim me liber te servist 146000 km. Rrigjistrimin e par ne ks ne emrin tim hipotek nuk èshtè, mundesi ndrrimi me vetur te vogel per ma shum info tel +383/44-399-044

Shpallje tjera

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel vektra ...

Opel Vectra

Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Volkswagen Bora ...

Volkswagen Bora

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

Fiat ...

Fiat Stilo

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi (Nuk është cekur)

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Shes veturen Ford fiesta ...

Ford Fiesta

Viti i Prodhimit 2011 Kilometrazhi 140 000 - 149 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha