Publikuar 2 javë më parë — Shikime 156

Bmw 318d

14.000 €

Brendi:
BMW
Modeli:
318
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2015
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
250 000 - 299 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
20000 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Bmw 318d🇨🇭🇨🇭
Automatik
2015
Km 270.000
Eco/sport/standard
Lekurë
Nxemje karrika
Klima tronik
Navigacion
Tempomat
Senzora
Kamer prapa
Led para dhe pas
Fellne me.goma vere 18coll M-Packet
Bandasha me goma dimri 16 coll
2 qelsa
Super gjendje i gatshem per qdo kontroll.
Ndrim vetem nese me konvenon.
Kontakt +38349448600

Shpallje tjera

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel vektra ...

Opel Vectra

Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Volkswagen Bora ...

Volkswagen Bora

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

Fiat ...

Fiat Stilo

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi (Nuk është cekur)

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Shes veturen Ford fiesta ...

Ford Fiesta

Viti i Prodhimit 2011 Kilometrazhi 140 000 - 149 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha