Publikuar 2 javë më parë — Shikime 139

Bmw 520d

1 €

Brendi:
BMW
Modeli:
520
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2013
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
190 000 - 199 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2000 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Bmw 520d 🇨🇭🇨🇭
Viti 2013
Km 194.000 Garantuara
Navigacion Tmadh
Automat
Lekur
Ncemje Karrika
Shpejtsi vollan
Pulla Vollan
KeyLles
Ambient Light
Drita ne brava etj...
Kerri i posa ardhur nga zvicrra me dogan dhe regjistrim te kryer Super gjendje i gatshem qdo kontroll te mundshme.
-Ndrrim vetem me Audi Q3 Q5 A5
Kontakt +38349448600

Shpallje tjera

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel vektra ...

Opel Vectra

Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Volkswagen Bora ...

Volkswagen Bora

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

Fiat ...

Fiat Stilo

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi (Nuk është cekur)

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Shes veturen Ford fiesta ...

Ford Fiesta

Viti i Prodhimit 2011 Kilometrazhi 140 000 - 149 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha