Publikuar 2 javë më parë — Shikime 183

PEUGEOT 4007 2.2 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR

9,200 €

Brendi:
Peugeot
Modeli:
4007
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2013
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
190 000 - 199 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2,000 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
7
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Peugeot 4007 2.2 HDI Automatik 7 Ulse 4x4 Viti 14.12.2012 i ardhur nga zvicra i Doganuar dhe Regjistruar ne RKS, ne Gjendje shum te mir. 048666644

Shpallje tjera

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel vektra ...

Opel Vectra

Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Volkswagen Bora ...

Volkswagen Bora

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

Fiat ...

Fiat Stilo

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi (Nuk është cekur)

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Shes veturen Ford fiesta ...

Ford Fiesta

Viti i Prodhimit 2011 Kilometrazhi 140 000 - 149 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha