Publikuar 4 javë më parë — Shikime 1998

Passat CC

14,500 €

Brendi:
Volkswagen
Modeli:
CC
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2012
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
200 000 - 249 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2,000 cmÂł
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
PĂ«rshkrimi
Passat CC
2.0 dizell 
140 ps
Viti prodhimit 2012
220.000km
Panoram
Timon multifunksional
Drita lled para dhe mbas 
Automatic 7+R
Navigacion cd Aux Usb 
Nxemje ne Ulse
Star Stop
Dritat Robot Automatik
Hapje mbyllje pa 🔑
Senzora parkimi
Kamer
Senzor shiu
Fellne 19 me guma te veres 
Tempomat 
Mundesi ndrrimi
1 vit rks 

Shpallje tjera

Shes RENAULT SCENIC 2013v ...

Renault Scenic

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes veturen BMW X1 20D X DRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2012 Kilometrazhi 180 000 - 189 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes veturen BMW 320 GT XDRIVE ...

BMW 320

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT ...

Volkswagen Golf 4

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha