Publikuar 4 javë më parë — Shikime 107

SHITET POLO 1.4 MPI RKS 1 VIT

Me marrëveshje

Brendi:
Volkswagen
Modeli:
Polo
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2001
Karburanti Karburanti:
Benzinë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
200 000 - 249 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
1,400 cm³
Kubikazhi Marshi:
Manual
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
SHITET POLO 1.4 BENZIN MPI RKS 1 VIT 
VITI 2001
HIPOTEK 0 
DENIME 0
VETURA OSHT SHUM E PASTER DHE E RUAJTUR SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT 
PERKTHIMI BEHET MENIHER
VIBER +38349 725 458

Shpallje tjera

Shes RENAULT SCENIC 2013v ...

Renault Scenic

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes veturen BMW X1 20D X DRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2012 Kilometrazhi 180 000 - 189 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes veturen BMW 320 GT XDRIVE ...

BMW 320

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT ...

Volkswagen Golf 4

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha