Publikuar 4 javë më parë — Shikime 100

BMW 120D M-Sport 230ps / Auto / Navi / Extra

Me marrëveshje

Brendi:
BMW
Modeli:
120
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2013
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
250 000 - 299 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
0 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
2
Doganuar Doganuar (RKS):
Jo
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Jo Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
* Nuk kam Viber per momentin. Ju lutem thirrni ose shkruani SMS ne nr telefonit *

Shitet BMW 120 d F20 M-Sport, i ardhur nga Suedia, i vitit 2013 me 230ps stage 1 tuning. Hargjimet e ulta, 4.4L mesatarja ne 100km. Straight pipe & down pipe me 2 auspuha, vetura ben zhurmë fantastik, pa asnje tym te zeze.

Vetura ka pasur vetem 1 pronar para meje, dhe eshte jashtzakonisht i ruajtur e ne gjendje perfekte. Librin e servisit e ka te kompletuar digjital. Sapo eshte i servisuar komplet: diskat e frenave te reja Gjermane "Zimmermann" sport me birat e ventilimit, gurtnet "Brembo". Ne pronesi tem u ndrru vaji i motorrit me se pakti 3 here ne vit, me Castrol Edge LL04 0w-30.

Praga sportive para dhe anash. Wing/spoiler mbrapa. Tavani i lyer BMW Jet Black. Ambient-Light interier. Twin-Power turbo, grill i M2-shit, treguest anash dinamik LED, automatik me 8 shpejtesi steptronic, timoni i ndrrum i M135i, 2 qelsa Keyless-Go, karriga sportive, dritat Xenon, drita LED te bardha ne dyer dhe dorza, Hi-Fi speaker system, M-Sport suspension (amortizimi sportiv), Ekrani Full-HD 1920x1080 10.25" Android i montuar extra qe mundeson GPS navigacion me harta te Europes, kamer HD rekverc night-vision, DVR, Internet, YouTube, Wi-Fi, Touchscreen, dhe shume tjera.

Nuk jam i interesuar per ndrrim me tjeter veture. Eventualisht ndrrim me banes te re ne Prishtine.

Shpallje tjera

Shes RENAULT SCENIC 2013v ...

Renault Scenic

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes veturen BMW X1 20D X DRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2012 Kilometrazhi 180 000 - 189 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes veturen BMW 320 GT XDRIVE ...

BMW 320

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Xhipe hyndaj ...

Hyundai Terracan

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 350 000 - 399 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel vektra ...

Opel Vectra

Viti i Prodhimit 2000 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha