E SHITUR


Publikuar 9 muaj më parë — Shikime 1736

Golf Plus 1.9 TDI DSG 180 mije km

7,900 €

Brendi:
Volkswagen
Modeli:
Golf 5
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2008
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
180 000 - 189 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
1,896 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Golf Plus viti 2008, 1.9 tdi, 77 KW/105 PS.
185 mije km origjinale te paprekura, garantoje per km, me rastin e nenshkrimit te kontrates te noteri ceken edhe kilometrat, nese nuk dalin ashtu mjetet kthehen.
Dy pale bandasha me goma te veres dhe goma te dimrit te reja.
Golfi eshte ne gjendje te mire, pronari i pare ne Kosove, e vozitur vetem nga une.

Personalisht nga Gjermania e kam sjell nga qyteti Neuwied (afer Frankfurtit), me 160 mije km ne ate kohe.

Ka shume pjese te nderruar ne Gjermani te servisi i autorizuar, ku shihen km e kaluar neper vite edhe tek kontrolli teknik i bere atje.
Patrikel filteri i ri, AGR Ventili i ri te nderruar ne Gjermani 1,688.00 euro me fature.
Turbina dhe kapaku i ventilave i ri, nderruar ne Gjermani 1,300.00 euro.
Çetikicat dhe servisimi i menjaçit para dy viteve ne Graçanice 400 euro.
Me rastin e shitjes perkthimi behet menjehere, nuk eshte i lanun peng ne asnje institucion financiar.
Çmimi fiks 7,900 euro.

Kontakti:
Prizren

Shpallje tjera

MERSDES E220 VITI 2015 RKS ...

Mercedes-Benz E-Class

Viti i Prodhimit 2015 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

FIAT STILO 1.9 JTD VTI 2003 ...

Fiat Stilo

Viti i Prodhimit 2003 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

SHES BMW X3 2.0d viti 2010 RKS ...

BMW X3

Viti i Prodhimit 2010 Kilometrazhi 190 000 - 199 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

AUDI A3 2.0 TDI viti 20014 ...

Audi A3

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

MERSDES E220 VITI 2003 ...

Mercedes-Benz E-Class

Viti i Prodhimit 2003 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha