Publikuar 1 vjet më parë — Shikime 12300

Shes ndrroj pasat b7 1.6 tdi 77kw blumotion .comfortline2012

Me marrëveshje

Brendi:
Volkswagen
Modeli:
Passat
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2011
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
250 000 - 299 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
1600 cm³
Kubikazhi Marshi:
Manual
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Pasat b7 1.6 tdi 77kw
Blumotion technology
Model comfortline
Viti i prodhimit 2012
Manual 6 +1 shpejti
2800000 km
Hargjime minimale 5 deri 6 liter 100 km
I po sa doganuar dhe me rks 1 vit osht full opsion me te gjitha i ka .vetur familiare personale . Baj edhe ndrrim me marveshje per ma shum info ne vib +38344257705 049600305

Shpallje tjera

MERSDES E220 VITI 2015 RKS ...

Mercedes-Benz E-Class

Viti i Prodhimit 2015 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

FIAT STILO 1.9 JTD VTI 2003 ...

Fiat Stilo

Viti i Prodhimit 2003 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

SHES BMW X3 2.0d viti 2010 RKS ...

BMW X3

Viti i Prodhimit 2010 Kilometrazhi 190 000 - 199 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

AUDI A3 2.0 TDI viti 20014 ...

Audi A3

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

MERSDES E220 VITI 2003 ...

Mercedes-Benz E-Class

Viti i Prodhimit 2003 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha