Publikuar 1 muaj më parë — Shikime 45

Bmw 318d

Me marrëveshje

Brendi:
BMW
Modeli:
318
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2015
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
250 000 - 299 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2000 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Bmw 318d🇨🇭🇨🇭
Automatik
2015
Km 270.000
Eco/sport/standard
Lekurë
Nxemje karrika
Klima tronik
Navigacion
Tempomat
Senzora
Kamer prapa
Led para dhe pas
Fellne me.goma vere 18coll M-Packet
Bandasha me goma dimri 16 coll
2 qelsa
Super gjendje i gatshem per qdo kontroll.
Kontakt +38349448600

Shpallje tjera

BMW SERIE 530 ...

BMW 530

Viti i Prodhimit 2010 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

BMW X1 SDRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 170 000 - 179 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

BMW X1 SDRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 170 000 - 179 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

RANGE ROVER 3.0D VOGUE Fullextra automatik ...

Land Rover Range Rover

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga ...

Mercedes-Benz C-Class

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha