E SHITUR


Publikuar 1 muaj më parë — Shikime 52

Bmw x5

Me marrëveshje

Brendi:
BMW
Modeli:
X5
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2008
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
180 000 - 189 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
3000 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
7
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Bmw x5 35d Bi turbo🇨🇭🇨🇭
Viti 2008
Km 190.000
Navigacion
DVD
Shanzher
Klimatronik
Ncemje karrika
Vollani multifunksional
Panoram
7 ulse
Kamer prapa
Senzora para dhe prapa
2 par guma ver dhe dimer
I garantum qdo aspekt.
Me nje fjal full opsion...
Ngjendje perfekte.

Kontakt 049448600

Shpallje tjera

BMW SERIE 530 ...

BMW 530

Viti i Prodhimit 2010 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

BMW X1 SDRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 170 000 - 179 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

BMW X1 SDRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 170 000 - 179 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

RANGE ROVER 3.0D VOGUE Fullextra automatik ...

Land Rover Range Rover

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga ...

Mercedes-Benz C-Class

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha