E SHITUR


Publikuar 3 javë më parë — Shikime 773

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga Zvicrra

10,000 €

Brendi:
Mercedes-Benz
Modeli:
C-Class
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2013
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
200 000 - 249 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2,143 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Jo
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Jo Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Shes Mercedes Benz C 250 CDI Elegance automatik 7g-tronic facelift, viti 2013 i posaardhur nga Zvicrra. Vetura eshte ne gjendje perfekte si jasht ashtu edhe ne motorr pa asnje nevoj per investim, me te gjitha serviset e kryera me rregull ne mercedes te regjistruara ne histori te vetures dhe ne leter. Vetura sapo ka ardhur nga Zvicrra dhe eshte e padoganuar.

Vetura posedon:
- 2 qelsa
- Serviset e kryera dhe te regjistruara ne kompjuter ne Mercedes
- Marshin Automatik 7G-Tronic
- Motori 2143 kubikazha
- 204 PS
- LED para/mbrapa
- Senzora parkimi para/mbrapa
- Blind spot system(kandi i vdekur ne pasqyre)
- Drita Xenon/Bixenon
- Drita Automatike
- Drita mjegulle
- Karrika me nxemje
- Karrika elektronike me memorie
- Navigacion te madh
- Ecomode
- Komanda ne timon
- Telefon
- Pasqyre Elektronike
- Enterier Lekur
- Senzora shiu
- Klimatronik 2 zonal
- Video&internet system
- Shanzherin per CD
- SD Card
- Bluetooth
- LED ne pasqyre
Kontakti: 044175773 044434421

Shpallje tjera

BMW SERIE 530 ...

BMW 530

Viti i Prodhimit 2010 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

BMW X1 SDRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 170 000 - 179 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

BMW X1 SDRIVE ...

BMW X1

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 170 000 - 179 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

RANGE ROVER 3.0D VOGUE Fullextra automatik ...

Land Rover Range Rover

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
E SHITUR

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga ...

Mercedes-Benz C-Class

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha