Publikuar 3 javë më parë — Shikime 81

VW Golf Vl RKS 1.6TDI

0 €

Brendi:
Volkswagen
Modeli:
Golf 6
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2011
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
25 000 - 29 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
1,600 cm³
Kubikazhi Marshi:
Manual
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Shitet vetura VW Golf Vl(6) 1.6TDI manual,i doganuar dhe regjistruar per her te par ne KS me vetem ni pronar vetur familjare.Vetura eshte ne gjendje perfekte si jasht dhe brenda e pastert si ne interior dhe ne karoseri,e garantuar per km dhe aksident me libra servisi dhe servis te perfunduar,vetura nuk ka nevoj per asnji investim.Opsionet e vetures:
1.6 TDi
RKS
Aksident Free
Km Free
Klim AC Funksionale
Karriga Me Nxemje
Timon Lekure Chrome
Timon Multifunksional
4x Gjama Elektrike
Gjama Te Zi
Radio Cd Original VW
Fijok Me Frigo
Mbeshtetese Dore
ABS.ESP.Airbags
Sensor Parkingu Para-Mbrapa
Sensor Shiu
Drita Mjegulle Para-Mbrapa
Stopa Ne Pasqyre
Pasqyre Me Ngrohje
Pasqyre Me Refleks
Pasqyre Te Zeza Fabrikisht
Fellne Original VW
Goma Te Mira
Dy Qelesa
Alarm
Paisje Rezerv
Vetura eshte e gatshme per prov dhe perkthim te menjehershem,e garantuar per dokumenta dhe hipotek.
Nr.Kontaktues:049-488-669

Shpallje tjera

Shitet Opel Combo 1.6 ...

Opel Combo

Viti i Prodhimit 2008 Kilometrazhi 120 000 - 129 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga ...

Mercedes-Benz C-Class

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

shitet jaguar xf sportbrake ...

Jaguar XF

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 60 000 - 64 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel astra j ...

Opel Astra

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

RANGE ROVER 3.0D VOGUE Fullextra automatik ...

Land Rover Range Rover

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha