Publikuar 3 javë më parë — Shikime 106

Audi A3 2.0 Automatik Quattro 3x Sline

Me marrëveshje

Brendi:
Audi
Modeli:
A3
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2014
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
20 000 - 24 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
2,000 cm³
Kubikazhi Marshi:
Automatik
Ulëse Ulëse:
5
Doganuar Doganuar (RKS):
Jo
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Jo Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Shitet vetura Audi A3 2.0 S-tronic Automatik,3xS-line Quattro,Sportback.Vetura eshte original 3x Sline Brenda dhe Jasht.Komplet branikat Sline dhe brenda te gjitha Sline ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe optike komplet me libra servisi dhe e pa aksidentuar,pa asnji lloj investimi,eshte e pastert si brenda dhe jasht,ngjyr perl me xixa,vetura eshte FullOpsion opsionet e vetures:
2.0 TDI
Sportback
184PS
Automatik
S-tronic
Quattro
3x S-line
Interior Lekur
Tavan Te Zi
Ngjyr E Hirt Perl Me Ndryshim
ABS,ESP,AIRBAGS
Bluetoth,Usb
Klim AC Elektronik 2Zonale
Karriga Alcantara S-line
Karriga Sport
Karriga Me Nxemje
Mbshtetese Dore Lekur
Radio Cd
2x Sd Card
Aux
Navi Te Madh
Harta Upgrade 2021 EU-UK
Timon S-line Me Thymje
Timon Lekure
Timon Multifunksional
Komanda Ne Timon
Tempomat
BoardComputer
Sistem Vozitje Ne 5 Menyra
Comfort,Auto,Dynamic,Individual,Efficiency
Drive Select
ACC
Distronic
Assistues Vozitje
Ndjekje Te Vijave
Park Pilot
Auto Hold
Start Stop
Hapje Pa Qeles
Leda Para
Leda Mbrapa
Drita Automatike
Drita Mjegulle Para Mbrapa
Sensor Parkimi 360shkall
Sensor Shiu
4x Gjama Elektronik
Gjama Te Erresuar Nga Prodhuesi
Gjama Me Ngrohje
Pasqyre Elektronike
Pasqyre Me Nxemje
Stopa Ne Pasqyre
Pasqyre Antirefleks
Pasqyre Qe Kthehen Ne Rikferc
Drita Ne Brava
Drita Te Kembet
Mbyllje Automatike
Difuzer
Praga S-line
2 Qelesa
Kuk Terheqese
4x Goma Te Reja 18'
Fellne Original Audi 18'
Paisje Rezerv
E mirmbajtur vetem ne Audi Service
Vetura Eshte ne gjendje perfekte e gatshme per prov dhe doganim.
Nr.Kontaktues:049-488-669

Shpallje tjera

Shitet Opel Combo 1.6 ...

Opel Combo

Viti i Prodhimit 2008 Kilometrazhi 120 000 - 129 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Mercedes C 250 2013 2.2 CDI Elegance 7G-Tronic nga ...

Mercedes-Benz C-Class

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

shitet jaguar xf sportbrake ...

Jaguar XF

Viti i Prodhimit 2014 Kilometrazhi 60 000 - 64 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Opel astra j ...

Opel Astra

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

RANGE ROVER 3.0D VOGUE Fullextra automatik ...

Land Rover Range Rover

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik
Shiko te gjitha