Publikuar 6 ditë më parë — Shikime 59

Golf VI

Me marrëveshje

Brendi:
Volkswagen
Modeli:
Golf 6
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2011
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
200 000 - 249 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
1,600 cm³
Kubikazhi Marshi:
Manual
Ulëse Ulëse:
(Nuk është cekur)
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
•Shitet Golf VI Team
•VITI:2011
•KM:227.000
•Manual
•1.6 TDI
•Regjistrim 1 vjet
•Full opsione
•Auto Parking
•Senzora para dhe mbrapa
•Tempomat
•Komanda ne timon
•Ulëset me nxemje
•Xhamat elektronike
•Pasqyret elektronike
•Klima Funksionale
•Radio,Bluetooth,AUX
•Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt
•Qmimi i diskutushem

Shpallje tjera

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT ...

Volkswagen Golf 4

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

🚘SHITET VW TOURAN AUTOMATIK DSG🚘 ...

Volkswagen Touran

Viti i Prodhimit 2007 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes opel corsa 1.2 benzin me klim info 044999242 ...

Opel Corsa

Viti i Prodhimit 2001 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Shes Audi A3 dizele 2.0 info 044999242 ...

Audi A3

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

Shes Opel Astra dizel 1.7 viti 2013 Me Dogan info ...

Opel Astra

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha