Publikuar 6 ditë më parë — Shikime 79

Shitet Vetura Opel Vectra 1.9 GTS

Me marrëveshje

Brendi:
Opel
Modeli:
Vectra
Viti i Prodhimit Viti i Prodhimit:
2007
Karburanti Karburanti:
Naftë
Kilometrazhi Kilometrazhi:
300 000 - 349 999 KM
Kubikazhi Kubikazhi:
1.9 cm³
Kubikazhi Marshi:
Manual
Ulëse Ulëse:
(Nuk është cekur)
Doganuar Doganuar (RKS):
Po
Regjistruar Regjistruar (RKS):
Po Regjistrimi Kosove, shpallje, dogana, republika e kosoves
Përshkrimi
Shitet vetura opel vectra gts 1.9 diezel
Regjistrim valid deri ne muajin mars 2023
Vetura ka senzora te parkingut para dhe mrapa
Ne gjendje shum shum tmir motorike me gjitha serviset e kryera
Perkthimi i menjehershem
Marshi vetures eshte manual
Arsyeja e shitjes eshte emigrimi ne Gjermani ju lutem vetem bleres serioz flm per mirkuptim

Shpallje tjera

VW GOLF 4 1.6B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT ...

Volkswagen Golf 4

Viti i Prodhimit 2002 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

🚘SHITET VW TOURAN AUTOMATIK DSG🚘 ...

Volkswagen Touran

Viti i Prodhimit 2007 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Automatik

Shes opel corsa 1.2 benzin me klim info 044999242 ...

Opel Corsa

Viti i Prodhimit 2001 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Benzinë Kubikazhi Manual

Shes Audi A3 dizele 2.0 info 044999242 ...

Audi A3

Viti i Prodhimit 2004 Kilometrazhi 200 000 - 249 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual

Shes Opel Astra dizel 1.7 viti 2013 Me Dogan info ...

Opel Astra

Viti i Prodhimit 2013 Kilometrazhi 250 000 - 299 999

Karburanti Naftë Kubikazhi Manual
Shiko te gjitha