Publikuar 1 vjet më parë — Shikime 1770

Fellne per vetura te ndryshme 4 vrima

Kategoria:
Fellne
Gjendja:
E përdorur
Diesel
1.65
Diesel Plus
1.66
Benzin
1.51
Përditsimi i fundit (1 orë më parë)
Përshkrimi
Bejm shitjen e Fellneve per Vetura dhe model te ndryshme. Per Modele tjera 📱⬇️
Numrat kontaktus 049/509/632
Viber +383/049/509/632
WhatsApp +383/049/176/699
Ju Mirpresim

Shpalljet e fundit